Na czym polega system sprzedaży Totus Home

man-coffee-cup-penStrategia sprzedaży w systemie Totus Home  polega na dystrybucji produktu poza tradycyjną siecią sklepową. Naszą ideą jest, aby zamiast wydawać ogromne sumy pieniędzy na reklamę i promocję, przeznaczać te pieniądze na obniżenie ceny naszych produktów oraz nagradzanie stałych klientów i współ­pra­cow­ni­ków, dzięki wypracowanemu systemowi zniżek i bonusów.

System Totus Home umożliwia przepływ towarów niemal bezpośrednio od producenta do odbiorcy, co pozwala na ogromne oszczędności na marżach, powierzchniach magazynowych i wielu pośrednikach, których po prostu nie posiadamy.

Klient uzyskuje większą pewność, że towar, który kupuje jest dobrej jakości i sprawdzony przez zaufane osoby, bowiem zamiast reklamowego zamętu medialnego odbiorca otrzymuje rekomendację od konkretnych, często znanych sobie osób, które same zdążyły już wypróbować nasze produkty.

W naszym systemie klient otrzymuje wiele produktów nigdzie poza tym niedostępnych.
Są to w zdecydowanej większości produkty typu Premium i Bio, czyli z „najwyższej półki”.

Jako nasz klient możesz także zarabiać. Zobacz jakie to proste.Wystarczy, że zaprosisz swoich znajomych, przyjaciół, sąsiadów do tego, aby korzystali z możliwości korzystnych zakupów, z których Ty już korzystasz. Jeśli zechcą, mogą także sami zgłosić do naszego systemu kolejne osoby – tym sposobem oni również zyskają możliwości zakupu za lepsza cenę, a Ty rozwijając taką grupę współpracowników zyskujesz kolejne bonusy i gratyfikacje finansowe.