Firma Vobo Art

pexels-photo-24104Firma Vobo Art powstała z miłości do zwierząt i roślin, które od zawsze gościły w naszym domu. Jako mieszkańcom wielkiego miasta brakowało nam jednak przestrzeni do rozwoju naszych pasji. Dlatego przed dziesięciu laty postanowiliśmy opuścić stolicę, kupiliśmy 4 hektary zalesionego terenu w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego i założyliśmy Wioskę pod Kogutem – miejsce, w którym z czasem powstało mini zoo i ośrodek wypoczynkowy otwarty dla wszystkich miłośników zwierząt i zdrowej natury.

Wieloletnie doświadczenie w hodowli zwierząt i roślin oraz świadomość, że wiele osób podziela nasze zainteresowania spowodowały, że postanowiliśmy połączyć obie dziedziny w jednym miejscu – tak powstała Vobo Art, firma zajmująca się produkcją i sprzedażą karmy dla zwierząt oraz nawozów i środków ochrony roślin.

Żyjmy w zgodzie z naturą

salad-water-garden-plantNaszym mottem jest „Żyjmy w zgodzie z naturą„, dlatego oferujemy najwyższej jakości produkty pochodzenia organicznego – zdrowe i pełnowartościowe, sprawdzone także w naszym gospodarstwie.

Naszymi konsultantami są znani specjaliści w dziedzinie weterynarii i żywienia zwierząt oraz uprawy i ochrony roślin, a także doświadczeni floryści, czuwającymi nad optymalnym składem oferowanych produktów.