Ekologiczne i naturalne nawozy dla roślin w domu i na balkonie

pexels-photo-48012Nawożenie jest elementem niezwykle ważnym w procesie prawidłowego wzrostu rośliny. By cieszyć się pięknymi kwiatami i wspaniałą zielenią powinniśmy im zapewnić odpowiednie odżywianie.

Rośliny doniczkowe w domu, na balkonie czy na tarasie wymagają szczególnej pielęgnacji, gdyż doniczka, zawierając niewielką ilość ziemi, nie zapewnia na długo składników pokarmowych, dlatego trzeba je systematycznie uzupełniać.

Najlepiej pielęgnować je w sposób naturalny, metodami sprawdzonymi jeszcze przez naszych pradziadków. Vobo Art proponuje zastąpienie chemicznych środków ekologicznymi nawozami pochodzenia zwierzęcego i roślinnego, z kompostu – są one zdrowsze zarówno dla roślin jak i dla nas. Pochodzą w większości od zwierząt z naszego zoo.

pexels-photo-111106Nawozy organiczne zawierają mikro-i makroelementy niezbędne do prawidłowego rozwoju rośliny oraz substancje stymulujące ich wzrost i kwitnienie. Zwiększają również zawartość próchnicy w glebie, jej pojemność powietrzną i wodną.

Naturalne środki domowe sprawią, że nasze rośliny będą się zawsze wspaniale rozwijać, będą też wolne od chorób i szkodników.

W naszej ofercie także niezbędne akcesoria potrzebne w domowym ogrodzie.

Zapraszamy do sklepów Vobo art oraz do zakupów online!